Hakkımızda

Uzun yıllar plastik ve kimya sektöründe temsilcilik ve satış faaliyetlerin de bulunan işletmemiz 2020 yılı itibariyle gelişen ve büyüyen sektör ihtiyaçları doğrultusunda mühendislik plastikleri kompound üretimine başlamıştır.

3000 m² kapalı alanda, çift ve tek burgulu makinalar ve yıllık 4000 tonluk kapasiteyle, profesyonel danışmanlarımız eşliğinde, başta poliamid mühendislik plastiği grubu olmak üzere bütün mühendislik plastiklerinin elyaflı, dolgulu ve özel katkılı türleri üretilmektedir.

Müşteri taleplerine bağlı olarak, alt yapı, otomotiv, beyaz eşya, inşaat, mobilya ve elektronik sektörleri için uygun ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyor ve genişletiyoruz.

İthalat ve ihracatta tecrübemiz ile hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerimize talep etmiş oldukları ürün gruplarında hızlı ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

İşletmemiz, devam eden yatırımlarımız ile 5 yıl sonunda yaklaşık 10.000 tonluk kapasiteyle mühendislik plastikleri kompound üretiminde, sektörün ana oyuncularından biri olmayı hedeflemektedir.