Üretim

Kocaeli-Gebze bölgesindeki 3000 m² kapalı işletmemizde, endüstriyel ve prime olarak, mühendislik kompound ürünleri MEDAMID® ve GALAMID® ticari markaları adı altında üretilmektedir.

İşletmemizde ağırlık esaslı besleme sistemi ile donatılmış çift ve tek burgulu makinalarımız ile üretim gerçekleştirilmektedir. Üretim grubumuz temelde mühendislik plastiklerinden PA6 ve PA66 olmakla birlikte diğer müşteri talebi ve beklentileri doğrultusunda her türlü mühendislik malzeme grubu üretimi yapılmaktadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürünler genelde siyah, beyaz ve natürel olarak üretilir. Diğer renkler özel talep olarak değerlendirilir.

Kompound ürün grubumuz ana malzemesi cam elyaf takviyeli plastikler olmakla birlikte, yanmaz (halojenli-halojensiz), antistatik katkılı, iletken, yüksek sıcaklık ve aşınma dirençli özel her türlü çalışma müşteri talebi doğrultuda gerçekleştirilmektedir.

Üretilen kompound ürünler kalite laboratuvarımızda müşteri beklentileri doğrultusunda test onayı aldıktan sonra özel baskılı ve laminasyonlu ambalaj içinde müşterilerimize sunulmaktadır. Bu sayede stokta bekleme, nakliye ve kullanım öncesi kurutmaya dayalı problemler ortadan kaldırılmış olur.